-Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.


- Müşteriler, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.


- Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri müşteriler tarafından ödenecektir. Emre Kıral Mobilya, yaptığı kampanyalar ile ücretsiz kargo hizmeti de verebilir. Sipariş öncesi müşteriye bildirme kaydıyla kargonun ücretli veya ücretsiz olacağı kararı, Emre Kıral mobilyanın elindedir.


- Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile müşterinin gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Müşteriler sözleşmeyi sona erdirebilir.


- Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.


- Satın alınan ürünün satılmasının imkânsızlaşması durumunda, Emre Kıral Mobilya bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak müşteriye bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel müşteriye iade edilmek zorundadır.